KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12745324
nr 1274 5324
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Vintermotiv, signerad. Olja på duk, 62x90 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:21:36
9/9 18:04:43
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren